Na grafice na białym tle widzimy czerwone napisy 4DesignDays
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 26.01.2022

6. edycja 4 Design Days

To będą 4 dni z designem, architekturą i projektowaniem. W dniach od 27-30 stycznia 2022 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się 6. edycja 4 Design Days. Partnerem wydarzenia jest Politechnika Śląska.

4 Design Days to cztery dni inspirujących dyskusji, prezentacji i spotkań z udziałem architektów, projektantów, inwestorów i producentów, wystawa designerskich produktów, warsztaty oraz targowisko różności. 6. edycja tej imprezy odbędzie się 27-30 stycznia 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

4 Design Days odbędą się w sprawdzonej formule: 2 dni branżowe (27-28 stycznia 2022 r.) i dwa dni otwarte (29 i 30 stycznia 2022 r.). W debatach, prezentacjach i wieczornych eventach udział wezmą architekci, projektanci, inwestorzy, deweloperzy, producenci i dostawcy, eksperci oraz przedstawiciele władz samorządowych.

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej, od wielu lat realizuje wystawy podczas 4 Design Days. Podczas tegorocznego wydarzenia na wystawie przedstawione zostaną prace, które są zrealizowane w ramach prac dydaktycznych oraz naukowo-badawczych na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej. Wystawa zaprezentuje osiągnięcia w zakresie designu, architektury i urbanistyki.

Więcej informacji na stronie 4 Design Days