Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Jestem pracownikiem Politechniki Śląskiej lub innej instytucji naukowo-badawczej obsługiwanej przez Centrum Komputerowe, będę uczestniczył w wideokonferencji i otrzymałem od organizatora informację o terminie wideokonferencji, ale nie otrzymałem od Centrum Komputerowego informacji o rezerwacji sali (lub mam dodatkowe pytania).

Standardowo organizator wideokonferencji (np. sekretarz komisji habilitacyjnej) powinien dokonać rezerwacji zasobów systemu ogólnopolskiego i sali wideokonferencyjnych poprzez swoje lokalne służby techniczne, jednakże czasami zdarza się, że organizator zakłada, że uczestnicy dokonują rezerwacji sali samodzielnie i informacja o wideokonferencji nie dociera do Centrum Komputerowego. Zdarza się również, że służby techniczne nie są informowane o ostatecznym zatwierdzeniu terminu przez organizatora wideokonferencji – w takim przypadku Centrum Komputerowe może nie otrzymać informacji potwierdzającej rezerwację terminu lub danych o użytkownikach, zatem nie może wysłać zawiadomienia potwierdzającego rezerwację. W takiej sytuacji prosimy o postępowanie jak w pkt. 3.

Na terenie Politechniki Śląskiej znajdują się również terminale w gestii poszczególnych jednostek, które nie są ogólnodostępne. Jeśli organizator zarezerwował taki terminal prosimy o kontakt bezpośrednio z jego dysponentem – Centrum Komputerowe nie dysponuje danymi o dostępności tych urządzeń.
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej