Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Kwarantanna zatrzymała mail, który nie jest spamem. Co zrobić?

Możesz:

  1. Otworzyć raport "Podsumowanie kwarantanny" przesłany e-mailem i kliknąć "Wyślij" w kolumnie "Dostępne opcje". Spowoduje to wysłanie zatrzymanego maila do skrzynki odbiorczej na serwerze pocztowym.
    lub
  2. Zalogować się do serwera kwarantanny na stronie https://kwarantanna.polsl.pl, zaznaczyć pożądaną wiadomość, a następnie kliknąć przycisk "Uwolnij". Spowoduje to wysłanie zatrzymanego maila do skrzynki odbiorczej na serwerze pocztowym. Aby zalogować się do kwarantanny, zamiast loginu, w polu "użytkownik" należy podać pełny adres e-mail (np. Jan.Woreczko@polsl.pl) oraz hasło do swojego konta. Jeżeli posiadacie Państwo w ramach jednego konta adresy dodatkowe (aliasy), to do każdego adresu trzeba logować się odrębnie. Kwarantanny są odrębne dla każdego adresu e-mail, nawet jeżeli adresy te są przypisane do jednego konta (skrzynki).
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Deklaracja dostępności serwisu