Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Jak sprawdzić co zostało zatrzymane w kwarantannie?

Można to zrobić na dwa sposoby.
  1. Przeczytać raport "Podsumowanie kwarantanny" wysyłany e-mailem dwa razy w tygodniu, w środę i w sobotę, w godzinach porannych. Raport zawiera informacje o nowych emenentach zatrzymanych w kwarantannie od momentu wysłania poprzedniego raportu.

  2. W każdej chwili można wejść na stronę https://kwarantanna.polsl.pl. Z powodów technicznych, zamiast loginu, w polu "użytkownik" należy podać pełny adres e-mail (np. jan.woreczko@polsl.pl) oraz hasło do swojego konta. Jeżeli posiadacie Państwo w ramach jednego konta adresy dodatkowe (aliasy), to do każdego adresu trzeba logować się odrębnie. Kwarantanny są odrębne dla każdego adresu e-mail, nawet jeżeli adresy te są przypisane do jednego konta (skrzynki).
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Deklaracja dostępności serwisu