Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Certyfikaty kwalifikowane podpisu elektronicznego KIR

Podstawą zamówienia certyfikatu kwalifikowanego jest pismo Prorektora ds. Nauki i Rozwoju w sprawie podpisu elektronicznego z dnia 4 lipca 2018 r. Zawiera ono formularz zamówienia, ale poniżej udostępniona jest wersja edytowalna w postaci dokumentu Word.

KIR_Formularz.pdf - Formularz zamówienia certyfikatu kwalifikowanego
KIR_Instrukcja.pdf - Instrukcja wypełnienia formularza

Pracownik wprowadza swoje dane osobowe w odpowiednich polach formularza zamówienia certyfikatu kwalifikowanego. Po wypełnieniu należy przesłać dokument w załączniku na email sekretariatu Centrum Informatycznego (RN4-CI@polsl.pl). Nazwa dokumentu powinna mieć postać „KIR_nazwisko.pdf” np. KIR_Kowalski.pdf.

Podpis i pieczęć na formularzu składa Prorektor ds. Nauki i Rozwoju oraz Kwestor. Pracownik wprowadza jedynie własne dane osobowe.

Orientacyjny czas wystawienia certyfikatu wynosi około 10-14 dni od momentu przesłania wypełnionego formularza do Centrum Informatycznego. Pracownik będzie poinformowany o możliwości odbioru telefonicznie lub pocztą elektroniczną. W przypadku pojedynczych zamówień odbiór jest możliwy w oddziale Krajowej Izby Rozliczeniowej w Katowicach w godzinach pracy. Należy stawić się osobiście z dokumentem, którego serię i numer podano na formularzu.

Adres oddziału Krajowej Izby Rozliczeniowej w Katowicach:
http://www.elektronicznypodpis.pl/kontakt/oddzialy-i-punkty-odbioru/

Pomoc techniczna w zakresie zamówienia i użytkowania certyfikatów kwalifikowanych:
RN4-CI@polsl.pl oraz tel. 32 400-30-35.
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej