Autor: System Publikacja: 14.09.2016

Aktualności StatSoft Polska

Zapraszamy do udziału w XIX edycji konkursu na najlepszą pracę doktorską i magisterską

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do kolejnej edycji naszego konkursu na najlepszą pracę doktorską i magisterską przygotowaną z zastosowaniem programów z rodziny Statistica. To już dziewiętnasta edycja tego konkursu, w którym zwycięzców wyłania Komisja Konkursowa, w której skład wchodzą profesorowie polskich wyższych uczelni zajmujący się zastosowaniem metod statystycznej analizy danych w różnych dziedzinach badań naukowych, przedstawiciele StatSoft Polska oraz Polskiego Towarzystwa Statystycznego.

Pula nagród pieniężnych dla autorów i promotorów prac wynosi 10 tys. zł. Również wydziały promujące zwycięskie prace doktorskie i magisterskie otrzymują nagrody. Zachęcamy do zgłaszania prac i dołączenia do zaszczytnego grona laureatów konkursu. Na prace czekamy do 7 listopada br.

Bliższe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Coraz więcej uczelni wykorzystuje Statistica!

Tradycją się stało, że przed wakacjami miesięcznik "Perspektywy" publikuje ranking uczelni wyższych. W tym roku tytuł najlepszej uczelni przypadł Uniwersytetowi Warszawskiemu, który dosłownie "o włos" pokonał Uniwersytet Jagielloński. Gratulujemy!

Oczywiście obie te uczelnie, podobnie jak większość uczelni uwzględnionych w rankingu, korzystają ze specjalnych licencji akademickich Statistica umożliwiających korzystanie z oprogramowania przez wszystkich pracowników i studentów. Z roku na rok przybywa takich uczelni, także tych mniejszych, ale stawiających na rozwój oraz dobre wykształcenie studentów. Cieszymy się, że Statistica jest coraz częściej postrzegana jako niezbędne narzędzie w procesie wszechstronnego wykształcenia!

Uczelnie korzystające ze specjalnych licencji akademickich dla wszystkich pracowników i studentów mają do dyspozycji bardzo szeroki zestaw narzędzi analitycznych, obejmujący zarówno narzędzia do klasycznych analiz statystycznych, jak i techniki data mining. Wszystkich zainteresowanych korzystaniem z oprogramowania Statistica zachęcamy do kontaktu z administratorem oprogramowania w swojej jednostce.

Statistica nagrodzona przez American Business Awards

Nagrody American Business Awards (znane bardziej jako StevieR Awards) przyznawane są za szczególne osiągnięcia w biznesie od 2002 roku. Obecnie jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród. Z przyjemnością informujemy, że w ostatniej edycji American Business Awards, Statistica otrzymała medal w kategorii "Best Product or Service of the Year - Software - Big Data Solution".

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami ekspertów na temat Statistica.

Politechnika Rzeszowska rekomenduje nasze szkolenia

Na zlecenie Wydziału Budownictwa Politechniki Rzeszowskiej, przeprowadziliśmy szkolenia dla studentów pt. "Analiza wyników pomiarów i badań laboratoryjnych". Odpowiednio dobrana tematyka kursów, przygotowania merytoryczne prowadzącego, jak realizacja usług szkoleniowych zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników kursu.

"... Potwierdzam (...) wykonanie usługi z należytą starannością. Dziękując firmie StatSoft Polska za przygotowanie i przeprowadzenie kursu polecam ją jednocześnie jako profesjonalnego partnera w prowadzeniu projektów szkoleniowych." - to fragment referencji jaką otrzymaliśmy z Politechniki Rzeszowskiej.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi rekomendacjami od naszych klientów i zapraszamy na nasze szkolenia.

Konferencja Dell "Be / Future Ready / '16"

Warszawa była pierwszym przystankiem na europejskiej trasie konferencji Dell "Be/Future Ready/'16". Eksperci StatSoft Polska byli odpowiedzialni za stoisko Dell Statistica Big Data & Advanced Analytics, na którym udało się przeprowadzić wiele owocnych rozmów z klientami i partnerami Dell i Dell Software w Polsce. Dziękujemy wszystkim za udział w konferencji.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń na naszym profilu FB.

Terminarz szkoleń na drugą połowę roku

Rozpoczynające się wakacje i to dobry czas na zaplanowanie szkoleń w drugiej połowie roku. Terminarz naszych szkoleń otwartych obejmuje szkolenia zaplanowane do końca bieżącego roku. Zachęcamy do zapoznania się z terminami i zaplanowania swojego udziału już teraz. Oprócz nowych terminów w jesiennej ofercie szkoleniowej wprowadziliśmy też nowe tematy szkoleń, w szczególności dla specjalistów z branży farmaceutycznej. Zachęcamy również do korzystania z naszej wiedzy i doświadczenia w ramach warsztatów i szkoleń zamkniętych - z programem i w miejscu dostosowanym do indywidualnych potrzeb grupy.

Aktualny terminarz dostępny na naszej stronie internetowej.

Pokaż wszystkie

Przestrzeganie obowiązkowych zasad podczas epidemii

2021-02-04 00:54:34
2021-03-02 13:05:30

Narodowy program publikacji naukowych Springer 2020

2020-08-13 07:48:00
2023-07-14 09:42:19
13.08.2020

Targi KOMPOZYT-EXPO w Krakowie

Wideo może być bardzo pomocne w przedstawieniu swojego punktu widzenia.

2020-08-13 07:46:51
2021-02-04 00:49:58