GALERIA ZAKAMAREK BIBLIOTEKA GŁÓWNA

                              ZAPRASZA

 

I N F O R M A C J A

O Wyborach Społecznych

 Inspektorów Pracy

 

ZNP w Politechnice Śląskiej pragnie poinformować wszystkich pracowników naszej Uczelni o wyborach Społecznych Inspektorów Pracy.

      Prosimy wszystkich pracowników o uczestnictwo w wyborach i wskazanie najlepszych kandydatów ze swojego środowiska na tę funkcję. Szczegółowych informacji udzielają Przewodniczący Rad Oddziałowych ZNP.

 

 

 

Związek Nauczycielstwa Polskiego
                  w Politechnice Śląskiej

Zaprasza  na dziewięciodniową  wycieczkę
w dniach 12.08.2017 do 20.08.2017
biurem        turystycznym „ANITOUR”

 

CZARNOGÓRA – jeden z najpiękniejszych krajów w Europie. Nazwa jest odzwierciedleniem górzystego ukształtowania. Dlatego niemal każda droga Czarnogóry jest drogą widokową. Piękne jest też wybrzeże od północy zaczynające się malowniczą Boką Kotorską – największą zatoką na Adriatyku. Dalej na południe ciągną się łagodne zatoki z piaszczystymi plażami i średniowiecznymi miasteczkami. Wzgórza usiane ruinami weneckich i tureckich zamków, stare prawosławne monastyry ukryte w zagajnikach, świadczą o bogatej historii Czarnogóry – kraju gdzie styka się Wschód z Zachodem. To tylko niektóre atrakcje i jeden z atutów „nieoszlifowanego diamentu” jak bywa nazywana Czarnogóra pomimo skromnej jeszcze bazy turystycznej -  „Przyjedź tu zanim powrócą tłumy”.

 CZARNOGÓRA program ZNP.pdf

CZARNOGÓRA program ZNP.docx 

 

 

 

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Strona domowa ZNP Pol. Śl.