SMALOG - Master in SMArt transport and LOGistics for cities

 

 

Pierwsze spotkanie w ramach projektu SmaLog

4-8 grudnia w Rzymie miało miejsce pierwsze spotkanie koordynacyjne uczestników projektu SmaLog, który jest prowadzony w ramach Programu ERASMUS+ KA2. W spotkaniu, które odbyło się na terenie rzymskiego uniwersytetu „Universita degli Studi di Roma Tor Vergata” (koordynator projektu), wzięli udział przedstawiciele uczelni z Unii Europejskiej (Uniwersytetu "La Sapienza" w Rzymie, Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Wismarze oraz Politechniki Śląskiej). Uczestniczyli również przedstawiciele uniwersytetów z miast Ukrainy (Charków, Kijów, Lwów i Żytomierz) i Gruzji (Tbilisi i Batumi). Ponadto w spotkaniu uczestniczył przedstawiciel Instytutu Problemów Rynku i Badań Ekonomicznych i Środowiskowych Narodowej Akademii Nauk Ukrainy. Uczestnicy spotkania omówili plany realizacji projektu.

 

Uczestnicy spotkania koordynacyjnego projektu SmaLog na uniwersytecie «Universita Degli Studi Di Roma Tor Vergata» (smalog-2017.uniroma2.it).

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
SMALOG - Master in SMArt transport and LOGistics for cities