Katedra Ekonomii i Informatyki

Pracownicy Katedry

Kierownik Katedry


dr hab. Izabela Jonek-Kowalska, prof. PŚ

e-mail: Izabela.Jonek-Kowalska@polsl.pl
pokój: A316, A321c, A322
plan zajęć

 

 

Profesorowie

 
 

prof. dr hab. inż. Marian Turek

e-mail: marian.czeslaw.turek@polsl.pl
pokój: A321
plan zajęć

 

dr hab. inż. Jolanta Bijańska, prof. PŚ

e-mail: jolanta.bijanska@polsl.pl
pokój: A309
plan zajęć

 

dr hab. inż. Mariusz Ligarski, prof. PŚ

e-mail: mariusz.ligarski@polsl.pl
pokój: C107
plan zajęć

 

dr hab. Agnieszka Kowalska-Styczeń, prof. PŚ

e-mail: Agnieszka.Kowalska@polsl.pl
pokój: B124, A321c
plan zajęć
strona www

 

 

dr hab. inż. Aneta Michalak, prof. PŚ

e-mail: Aneta.Michalak@polsl.pl
pokój: A316
plan zajęć

 

dr hab. inż. Anna Michna, prof. PŚ

e-mail: anna.michna@polsl.pl
pokój: A315
plan zajęć

 

 

dr hab. inż. Magdalena Pichlak, prof. PŚ

e-mail: magdalena.pichlak@polsl.pl
pokój: A315
plan zajęć

 

 

dr hab. inż. Seweryn Spałek, prof. PŚ

e-mail: spalek@polsl.pl
pokój: A419
plan zajęć
strona www

 

dr hab. inż. Adam R. Szromek, prof. PŚ

e-mail: szromek@polsl.pl
pokój: B124
plan zajęć
strona www

dr hab. Danuta Szwajca, prof. PŚ

e-mail: Danuta.Szwajca@polsl.pl
pokój: A319
plan zajęć

 

 

dr hab. inż. Radosław Wolniak, prof. PŚ

e-mail: radoslaw.wolniak@polsl.pl
pokój: A316
plan zajęć

 

 

Pracownicy etatowi


dr inż. Jolanta Baran

e-mail: Jolanta.Baran@polsl.pl
pokój: B222
plan zajęć

 

 

dr inż. Michał Bartnicki

e-mail: michal.bartnicki@polsl.pl
pokój: A421
plan zajęć

 

 

dr inż. Aleksandra Czupryna-Nowak

e-mail: Aleksandra.Nowak@polsl.pl
pokój: A406
plan zajęć
strona www

 

 

dr Dorota Gawrońska

e-mail: dorota.gawronska@polsl.pl
pokój: A405
plan zajęć
strona www

 

 

dr inż. Krzysztof Herman

e-mail: Krzysztof.Herman@polsl.pl
pokój: A401
plan zajęć

 

 

dr inż. Beata Hysa

e-mail: beata.hysa@polsl.pl
pokój: A421
plan zajęć
strona www

 

 

dr Anna Gembalska-Kwiecień

e-mail: Anna.Gembalska-Kwiecien@polsl.pl
pokój: C103
plan zajęć

 

 

dr inż. Krzysztof Michalski

e-mail: Krzysztof.Michalski@polsl.pl
pokój: C110
plan zajęć

 

 

dr inż. Elżbieta Milewska

e-mail: Elzbieta.Milewska@polsl.pl
pokój: A409
plan zajęć

 

 

dr inż. Michał Molenda

e-mail: Michal.Molenda@polsl.pl
pokój: C110
plan zajęć

 

 

dr inż. Anna Mularczyk

e-mail: Anna.Mularczyk@polsl.pl
pokój: A421
plan zajęć
strona www

 

 

dr inż. Mateusz Naramski

e-mail: Mateusz.Naramski@polsl.pl
pokój: A401
plan zajęć
strona www

 

 

dr inż. Tomasz Nawrocki

e-mail: tomasz.nawrocki@polsl.pl
pokój: A304
plan zajęć

 

 

dr inż. Tomasz Owczarek

e-mail: tomasz.owczarek@polsl.pl
pokój: A404
plan zajęć

 

 

dr Joanna Rydarowska-Kurzbauer

e-mail: Joanna.Rydarowska-Kurzbauer@polsl.pl
pokój: A304
plan zajęć

 

 

dr Alina Rydzewska

e-mail: Alina.Gorczynska@polsl.pl
pokój: A319
plan zajęć

 

 

dr inż. Bożena Skotnicka-Zasadzień

e-mail: Bozena.Skotnicka@polsl.pl
pokój: C102
plan zajęć

 

 

dr Adam Sojda

e-mail: adam.sojda@polsl.pl
pokój: A405
plan zajęć
strona www

 

 

dr inż. Bartosz Szczęśniak

e-mail: Bartosz.Szczesniak@polsl.pl
pokój: C110
plan zajęć

 

 

dr inż. Ireneusz Tomecki

e-mail: ireneusz.tomecki@polsl.pl
pokój: A318
plan zajęć

 

dr inż. Mateusz Trzeciak

e-mail: Mateusz.Trzeciak@polsl.pl
pokój: A406
plan zajęć

 

 

dr inż. Maciej Wolny

e-mail: Maciej.Wolny@polsl.pl
pokój: A405
plan zajęć
strona www

 

 

dr inż. Marcin Wyskwarski

e-mail: marcin.wyskwarski@polsl.pl
pokój: A417b
plan zajęć

 

 

dr inż. Dariusz Zdonek

e-mail: dariusz.zdonek@polsl.pl
pokój: A417c
plan zajęć

 

 

dr inż. Iwona Zdonek

e-mail: iwona.zdonek@polsl.pl
pokój: A417c
plan zajęć
strona www

 

dr inż. Michał Zasadzień

e-mail: Michal.Zasadzien@polsl.pl
pokój: C110
plan zajęć

 

 

dr inż. Iwona Żabińska

e-mail: Iwona.Zabinska@polsl.pl
pokój: A204
plan zajęć

 

 

 

Doktoranci


mgr inż. Sara Gruszka

e-mail: Sara.Gruszka@polsl.pl
pokój: A407
plan zajęć

 

 

mgr Oliwia Khalil-Oliwa

e-mail: oliwia.khalil-oliwa@polsl.pl
pokój: A407
plan zajęć

 

 

mgr Paulina Major

e-mail: paulina.major@polsl.pl
pokój: B120
plan zajęć

 

 

mgr inż. Magdalena Marecik

e-mail: Magdalena.Marecik@polsl.pl
pokój: A407
plan zajęć

 

 

mgr inż. Dariusz Mindur

e-mail:
pokój: A407
plan zajęć

 

 

 


Pozostali pracownicy związani
z Katedrą


 

dr Franciszek Grzesiok

e-mail: Franciszek.Grzesiok@polsl.pl
pokój: A318
plan zajęć

 

 

dr Katarzyna Jakowska-Suwalska

e-mail: katarzyna.suwalska@polsl.pl
pokój: A405
plan zajęć
strona www

 

 

dr inż. Roman Kmieciak

e-mail: roman.kmieciak@polsl.pl
pokój: A404
plan zajęć
strona www

 

 
 

ostatnia aktualizacja: 12.11.2019 (to)

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Pracownicy