KATEDRA INŻYNIERII PRODUKCJI
ZAKŁAD ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ I BEZPIECZEŃSTWEM  
 

ROZ3-1    ||    ROZ3-2 
 

 

  PRACOWNICY ZAKŁADU                                                            

  PROFESOROWIE

 
 

  

Dr hab. inż. Witold BIAŁY, prof. PŚ

Kontakt 
     Pokój:                     C108 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7349
     Adres e-mail:            
Witold.Bialy@polsl.pl

Plan zajęć
Publikacje
Osobista witryna sieci Web

 

  

Dr hab. inż. Patrycja HĄBEK, prof. PŚ 

Kontakt 
     Pokój:                     C110 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7347
     Adres e-mail:            
Patrycja.Habek@polsl.pl

Plan zajęć
Publikacje

 

Prof. dr hab. Grażyna PŁAZA

Kontakt 
     Pokój:                     B223 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7379
    
Adres e-mail:            Grazyna.Plaza@polsl.pl

Plan zajęć
Publikacje

 

  ADIUNKCI

 

Dr inż. Jolanta IGNAC - NOWICKA

Kontakt 
     Pokój:                     C103 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7372
     Adres e-mail:            
Jolanta.Ignac-Nowicka@polsl.pl 

Plan zajęć
Publikacje

 

 

Dr inż. Katarzyna MIDOR

Kontakt 
     Pokój:                     C109 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7350
     Adres e-mail:            
Katarzyna.Midor@polsl.pl

Plan zajęć
Publikacje
Osobista witryna sieci Web

 

 

Dr inż. Tomasz WAŁEK

Kontakt 
     Pokój:                     C106 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7371
     Adres e-mail:            
Tomasz.Walek@polsl.pl 

Plan zajęć
Publikacje

 

 

Dr inż. Juliusz WÓJCIK

Kontakt 
     Pokój:                     A415 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7393
     Adres e-mail: 
          Juliusz.Stanislaw.Wojcik@polsl.pl 

Plan zajęć
Publikacje
Osobista witryna sieci Web

  ASYSTENCI

Dr inż. Jacek SITKO

Kontakt 
       Pokój:                    C109 
       Telefon służbowy:   +48 32 277 7350
       Adres e-mail:           Jacek.Sitko
@polsl.pl

Plan zajęć
Publikacje

 

  DOKTORANCI

 

Mgr Monika STĘPIEŃ

Kontakt 
       Pokój:                    C103 
       Telefon służbowy:   +48 32 277 7372
       Adres e-mail:          
Monika.Stepien@polsl.pl

Plan zajęć
Publikacje

 

   

 

 Aktualizacja: 01.10.2019 KM

 

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Instytut Inżynierii Produkcji > Pracownicy Zakładu ROZ3-1