INSTYTUT INŻYNIERII PRODUKCJI
ZAKŁAD INŻYNIERII SYSTEMÓW TECHNICZNYCH  
 

 ROZ3-1    ||    ROZ3-2 
 

  PRACOWNICY ZAKŁADU                                                            

  PROFESOROWIE

 
 

  

Prof. dr hab. inż. Jan KAŹMIERCZAK
Kontakt 
     Pokój:                     A209 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7327
     Adres e-mail:            
Jan.Kazmierczak@polsl.pl

Plan zajęć
Publikacje

Osobista witryna sieci Web

 

 

Dr hab. inż. Andrzej LOSKA, prof. PŚ
Z-ca Dyrektora Instytutu Inżynierii Produkcji
ds. Dydaktyki

Kontakt 
     Pokój:                     A205 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7363
     Adres e-mail:            
Andrzej.Loska@polsl.pl

Plan zajęć
Publikacje
Osobista witryna sieci Web

 

 

Dr hab. inż. Ryszard WYCZÓŁKOWSKI, prof. PŚ
Kierownik Zakładu Inżynierii Systemów Technicznych

Kontakt
      Pokój:                    B224 
      Telefon służbowy:   +48 32 277 7304
      Adres e-mail:          
Ryszard.Wyczolkowski@polsl.pl

Plan zajęć
Publikacje

 

  ADIUNKCI

   

Dr inż. Joanna BARTNICKA
Z-ca Dyrektora Instytutu Inżynierii Produkcji ds. Nauki

Kontakt 
     Pokój:                     A216A 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7394
     Adres e-mail:           
Joanna.Bartnicka@polsl.pl 

Plan zajęć
Publikacje
Osobista witryna sieci Web

 

 

Dr inż. Arkadiusz BOCZKOWSKI 

Kontakt 
     Pokój:                     A204 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7313
     Adres e-mail:            
Arkadiusz.Boczkowski@polsl.pl

Plan zajęć
Publikacje
Osobista witryna sieci Web

 

 

Dr hab. inż. Jarosław BRODNY 
Dyrektor Instytutu Inżynierii Produkcji

Kontakt
      Pokój:                    A216C 
      Telefon służbowy:   +48 32 277 7327
      Adres e-mail:          
Jaroslaw.Brodny@polsl.pl

Plan zajęć
Publikacje

 

 

Dr hab. inż. Zygmunt FRANKIEWICZ - urlopowany

Kontakt 
     Pokój:                     A415 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7393
     Adres e-mail:            
Zygmunt.Frankiewicz@polsl.pl

Plan zajęć
Publikacje

 

 

Dr inż. Agnieszka JANIK

Kontakt 
     Pokój:                     B222 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7473
     Adres e-mail:            
Agnieszka.Janik@polsl.pl 

Plan zajęć
Publikacje

 

 

Dr inż. Artur KUBOSZEK

Kontakt 
     Pokój:                     A204 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7313
     Adres e-mail:            
Artur.Kuboszek@polsl.pl

Plan zajęć
Publikacje
Osobista witryna sieci Web

 

 

Dr inż. Jerzy MIZGAŁA
Urlopowany

Kontakt 
     Pokój:                     A415 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7393
     Adres e-mail:            
Jerzy.Mizgala@polsl.pl

Plan zajęć
Publikacje
Osobista witryna sieci Web

 

 

Dr inż. Katarzyna MLECZKO

Kontakt
     Pokój:                     A118
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7392
     Adres e-mail:           
Katarzyna.Mleczko@polsl.pl

Plan zajęć
Publikacje 
Osobista witryna sieci Web

 

Dr inż. Waldemar PASZKOWSKI

Kontakt 
     Pokój:                     A118 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7392
     Adres e-mail:            
Waldemar.Paszkowski@polsl.pl

Plan zajęć
Publikacje

Osobista witryna sieci Web

 

 

Dr inż. Adam RYSZKO

Kontakt 
     Pokój:                     B113 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7474
     Adres e-mail:            
Adam.Ryszko@polsl.pl 

Plan zajęć
Publikacje

 

 

Dr inż. Marek SZAFRANIEC

Kontakt 
     Pokój:                     B113 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7474
     Adres e-mail:            
Marek.Szafraniec@polsl.pl 

Plan zajęć
Publikacje

 

 

Dr inż. Tomasz SZULC

Kontakt 
     Pokój:                     A409 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7364
     Adres e-mail:            
Tomasz.Szulc@polsl.pl 

Plan zajęć
Publikacje

 

 

Dr inż. Andrzej WIECZOREK

Kontakt 
     Pokój:                     A205 
     Telefon służbowy:    +48 32 277 7363
     Adres e-mail:            
Andrzej.Wieczorek@polsl.pl

Plan zajęć
Publikacje
Osobista witryna sieci Web

 

 
 

 

   DOKTORANCI  

 

Mgr Violetta GŁADYSIAK

Kontakt
      Pokój:                    A415 
      Telefon służbowy:   +48 32 277 7393
      Adres e-mail:          


 

 

 

Mgr inż. Agnieszka GORCZYCA

Kontakt
      Pokój:                    A415 
      Telefon służbowy:   +48 32 277 7393
      Adres e-mail:          
agnieszka.gorczyca@polsl.pl

Plan zajęć

 

 

Mgr inż. Adam GRACA

Kontakt
      Pokój:                    B220 
      Telefon służbowy:   +48 32 277 7388
      Adres e-mail:          
adamgraca@gazeta.pl

Plan zajęć

 

 

Mgr inż. Patrycja KABIESZ

Kontakt
      Pokój:                    A118 
      Telefon służbowy:   +48 32 277 7392
      Adres e-mail:          patrycja.kabiesz@polsl.pl      

Plan zajęć
Publikacje

 

 

 

Mgr inż. Dorota PALKA

Kontakt
      Pokój:                    B220 
      Telefon służbowy:   +48 32 277 7388
      Adres e-mail:           dorota.palka@polsl.pl

Plan zajęć

 

 

Mgr inż. Mariusz PIECHOWSKI

Kontakt
      Pokój:                    A415 
      Telefon służbowy:   +48 32 277 7393
      Adres e-mail:          


 

 

 

Mgr Kinga STECUŁA

Kontakt
      Pokój:                    B220 
      Telefon służbowy:   +48 32 277 7388
      Adres e-mail:          
kinga.stecula@polsl.pl

Plan zajęć

 

 

Mgr inż. Agnieszka TYCHONIUK

Kontakt
      Pokój:                    A415 
      Telefon służbowy:   +48 32 277 7393
      Adres e-mail:           agnieszka.tychoniuk@polsl.pl

Plan zajęć

 

   

Aktualizacja  - Bartosz Szczęśniak 05.04.2019

 

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Instytut Inżynierii Produkcji > Pracownicy Zakładu ROZ3-1