Obsługa informatyczna wydziału

Stanowiska ogólne:

Piotr Janke – administrator sieci lokalnej, lokalny administrator systemów informatycznych, opiekun obrazu ogólnowydziałowego, administrator Microsoft Imagine premium, administrator platformy zdalnej edukacji, opiekun licencji kampusowych, obsługa zgłoszeń awarii - http://www.woiz.polsl.pl/awarie/ (tylko dot. Sieci)

Marcin Sobota – opiekun komputerów i urządzeń sieciowych (administracja, dziekanat, sekretariaty, komputery służbowe w jednostkach), opiekun obrazu ogólnowydziałowego, opiekun licencji dla administracji, obsługa zgłoszeń awarii - http://www.woiz.polsl.pl/awarie/

Mateusz Trzeciak - opiekun obrazu ogólnowydziałowego, modernizacja komputerów, obsługa zgłoszeń awarii - http://www.woiz.polsl.pl/awarie/

 

Opiekunowie sal komputerowych:

(usuwanie usterek, konfigurowanie ustawień, instalacja oprogramowania, wymiana urządzeń peryferyjnych)

  • A410 – laboratorium analiz ekonomiczno-finansowych – Aneta Michalak, Tomasz Nawrocki
  • A411 – laboratorium ogólnowydziałowe – Mateusz Zaczyk
  • A413 – laboratorium ogólnowydziałowe – Mateusz Trzeciak
  • B006 – laboratorium ogólnowydziałowe – Krzysztof Herman
  • B103 – Laboratorium Analityki Biznesowej – Tomasz Owczarek, Dariusz Zdonek
  • B104 – Laboratorium Kreatywnego Myślenia – Joanna Machnik-Słomka, Filip Liebert
  • B203 – Laboratorium Zarządzania Procesami – Jolanta Bijańska, Mariusz Kmiecik, Radosław Lubera
  • B204 – Laboratorium Metod Zarządzania i Podejmowania Decyzji – Jolanta Bijańska, Agnieszka Gaschi-Uciecha, Krzysztof Wodarski, Radosław Lubera
  • B303 – Laboratorium Projektowania Inżynierskiego i Zarządzania Cyklem Życia – Jolanta Baran, Katarzyna Mleczko, Elżbieta Milewska, Mateusz Naramski
  • B304 – Laboratorium Zarządzania Projektami – Barbara Sotychta-Wojsczyk, Seweryn Tchórzewski
  • C10 – Laboratorium Autoprezentacji i Marketingu – Małgorzata Koszembar-Wiklik, Grażyna Osika
  • D101 i D104 – laboratoria zarządzania projektami – Seweryn Tchórzewski
  • F01 – laboratorium symulacji procesów logistycznych – Piotr Janke
  • F21 – laboratorium automatyzacji procesów logistycznych – Piotr Janke

 

Koordynatorzy ds. nadzoru nad oprogramowanie licencjonowanym:

ROZ1 – Marcin Wyskwarski

ROZ2 – Józef Ober

ROZ3 – Artur Kuboszek

ROZ4 – Szymon Rubisz

ROZ0 – Andrzej Kloc, Marcin Sobota, Piotr Janke, Mateusz Trzeciak
 

Rejestracja użytkowników gościnnych dla dostępu do sieci bezprzewodowej „ROZ”: Andrzej Smogulski

 




ostatnia aktualizacja: 18.10.2019r.
(to)

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Obsługa informatyczna Wydziału