12 czerwca 2018
Trwa rekrutacja do trzeciej edycji APASU

Park Naukowo-Technologiczny "Technopark Gliwice" w partnerstwie z Politechniką Śląską i Bankiem Zachodnim WBK, w ramach Santander Universidades zapraszają studentów, absolwentów (do 3 lat po obronie), doktorantów oraz pracowników naukowych i administracyjnych Politechniki Śląskiej do udziału w trzeciej edycji projektu „Akcelerator Przedsiębiorczości Akademickiej Santander Universidades”!

Na uczestników projektu czekają:

- bezpłatny cykl szkoleniowo-warsztatowy z modeli biznesowych,

- indywidualne doradztwo, wraz z doskonaleniem modelu,

- konkurs z nagrodami, a w tym dla najlepszych wyjazd na zagraniczną wizytę studyjną.

Rekrutacja w toku!

Szkolenia rozpoczną się już w czerwcu.

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny znajdują się na stronie: www.modelebiznesowe.pl

apaso

Wiadomość utworzona: 12 czerwca 2018 19:28, autor: Sławomir Olko