11 czerwca 2018
I "Dzień Zdrowia" Politechniki Śląskiej

JM Rektor serdecznie zaprasza wszystkich studentów, doktorantów i pracowników Politechniki Śląskiej do udziału w pierwszej  edycji  „Dnia Zdrowia” pod hasłem „ZDROWI, ZADOWOLENI, ZAANGAŻOWANI”. Wydarzenie zorganizowane jest przez Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Politechniki Śląskiej i odbędzie się w najbliższą środę 13 czerwca w godzinach 10:00-15:00.

W ramach tego dnia w CKS Mrowisko, w Ośrodku Sportu oraz na Wydziale Górnictwa i Geologii odbędą się wykłady, warsztaty i konsultacje o tematyce prozdrowotnej.

W załączeniu harmonogram imprezy.

Komunikat zawiera załącznikiharmonogram Dnia Zdrowia.docx

Wiadomość utworzona: 11 czerwca 2018 13:55, autor: Tomasz Owczarek