9 grudnia 2010
Rozstrzygnięty konkurs Polskiego Towarzystwa Zarządzania Produkcją na najlepsze prace dyplomowe!

Miło nam poinformować, że Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją oddział w Zabrzu przyznał główną nagrodę w wysokości 500 zł oraz wyróżnienia absolwentom Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Ogólnopolskim Konkursie na najlepsze prace dyplomowe obronione w roku akademickim 2009/2010.

Konkurs organizowany jest corocznie i obejmuje  prace dyplomowe na kierunkach: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Zarządzanie.

Celem konkursu jest m.in. dążenie do stałego podnoszenia jakości prac dyplomowych, pobudzanie inicjatyw do podejmowania prac badawczych i do wymiany doświadczeń w zakresie kierunków postępu naukowego w obszarach zarządzania oraz inżynierii produkcji, a także promowanie rozwoju karier zawodowych absolwentów.

Nagrodę główną otrzymała praca:

Autor: Artur Kwoka

Promotor: dr inż. Joanna Bartnicka

Temat pracy: Zastosowanie systemów GIS i CAD w zarządzaniu środowiskiem miejskim dla potrzeb osób o różnych typach niepełnosprawności

Ponadto Komisja konkursowa wyróżniła następujące prace:

Autor: Anna Wientzek

Promotor: dr hab. Grażyna Płaza

Temat pracy: Adaptacja budynku i pomieszczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Zabrzu do potrzeb osób niepełnosprawnych

Autor: Małgorzata Smelcerz

Promotor: dr inż. Joanna Bartnicka

Temat pracy: Identyfikacja potrzeb pacjentów z niepełnosprawnością Przychodni Ambulatoryjnych na przykładzie Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego Z.L.A. w Sosnowcu

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu!

Wiadomość utworzona: 9 grudnia 2010 20:30, autor: Dariusz Zdonek
Ostatnia modyfikacja: 9 grudnia 2010 20:35, wykonana przez: Dariusz Zdonek