13 marca 2018
Certyfikowane szkolenie z druku 3D
Uwaga! Zapraszamy studentów i pracowników na certyfikowane szkolenie z druku 3D! Już 23 marca 2018 r. na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej przy ulicy Roosevelta 26 w Zabrzu (sala B007, godz. 15:00~20:00) będzie możliwość przeszkolenia się w trybie eksternistycznym z budowy, funkcjonowania i zasad użytkowania drukarek 3D. Pełna nazwa szkolenia: Wytwarzanie addytywne – druk 3D w technologii FDM i dostępne na polskim rynku materiały. Szkolenie to przygotowuje do samodzielnej pracy z drukarkami 3D, uczy jak zdiagnozować problemy, jak przygotować pliki do druku i wiele innych. Promocyjny koszt udziału w szkoleniu wynosi 100 zł od osoby. Po szkoleniu wydawane będą certyfikaty ze znajomości podstaw druku 3D. Więcej szczegółów w załączonym linku:

Wiadomość utworzona: 13 marca 2018 08:31, autor: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania