5 marca 2018
Erasmus+ czyli studiuj za granicą w ramach Twoich studiów!

Chcesz studiować za granicą w ramach kierunku, który studiujesz i dostać stypendium? W ramach programu Erasmus+ można zrealizować jeden semestr studiów w uczelni partnerskiej za granicą.
Serdecznie zapraszam wszystkich studentów Wydziału Organizacji i Zarządzania na spotkanie informacyjne dotyczące programu Erasmus+ w czwartek 8 marca br. o godz. 11:15 (duża przerwa) w sali B.015 (budynek B).

Koordynator Wydziałowy Erasmus+
dr inż. Sławomir OLKO