26 lutego 2018
Nagroda „Profilaktyk Roku 2017” dla Wydziału Organizacji i Zarządzania

Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie przyjemnie poinformować, że Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej otrzymał tytuł „Profilaktyk Roku 2017”. Nagroda otrzymana na wniosek Kapituły „Profilaktyk Roku” z rąk Pani Prezydent Miasta Zabrze Małgorzaty Mańki-Szulik jest wyrazem uhonorowania działań profilaktycznych Wydziału na rzecz mieszkańców Miasta.

dyplom

Wiadomość utworzona: 26 lutego 2018 20:44, autor: Tomasz Owczarek