15 lutego 2018
Pierwsze cykliczne spotkanie „Zero Waste” w Zabrzu

Koło Naukowe Inżynierii Produkcji FanTech wraz z Polskim Stowarzyszeniem Zero Waste i Stowarzyszeniem Wolnej Herbaty organizuje na naszym Wydziale pierwsze cykliczne spotkanie „Zero Waste” w Zabrzu. Spotkanie to odbędzie się 23.02 (piątek) o godzinie 14.00 w sali B007 i będzie miało formę „stolikową”. Jeśli interesuje Państwa tematyka bezodpadowego gospodarstwa domowego to na pewno spodoba się Państwu forma naszego spotkania. Będziemy mówili głównie o tym jak przenieść koncepcję zero waste na własne podwórko (Myśl globalnie, działaj lokalnie!), jak rzeczy jednorazowe zamienić na wielorazowe i skąd bierze się szampon bez opakowania, na spotkaniu dzielimy się również informacjami na temat miejsc, w których można zrobić zakupy z własnym pojemnikiem! W duchu idei zero waste na spotkanie zapraszamy z własnym kubkiem ;) Spotkanie „Zero Waste” to świetna okazja do wymiany doświadczeń, poznania ciekawych ludzi, a dla tych, którzy dopiero zaczynają swoje życie bez odpadów – to najlepszy pierwszy krok do wdrożenia koncepcji zero waste!

Więcej informacji w naszym wydarzeniu na FB: https://www.facebook.com/events/314451725626604/

Serdecznie zapraszam!

Monika Stępień