19 grudnia 2017
Zaproszenie na Bal Wydziałowy
Szanowni Państwo - Pracownicy oraz Studenci Wydziału Organizacji i Zarządzania,
wieloletnią tradycją jest organizacja Balu Wydziałowego przez Samorząd Studencki Wydziału Organizacji i Zarządzania, będącego ważnym wydarzeniem kulturalnym wśród studentów, absolwentów jak i pracowników. Chcielibyśmy zachęcić Państwa do wzięcia udziału w Balu Wydziałowym który odbędzie się 2 lutego 2018r. w Zajadalni na Łużyckiej w Gliwicach. W tym roku Bal Wydziałowy będziemy współorganizować z Samorządem Studenckim Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych. Oprócz wyśmienitej zabawy oraz okazji do relaksu Bal jest doskonałą okazją do integracji i nawiązania współpracy z firmami, które będą wystawiać się na naszej imprezie.

Zapisy na Bal odbędą się drogą elektroniczną w terminie 03-07.01.2018r. Kolejność przyznanych miejsc będzie decydowała szybkością zgłoszenia. Po wyczerpaniu limitu reszta osób trafi na listę rezerwową. Więcej informacji udzielimy wkrótce.

Prosimy też o obserwowanie naszej strony, gdzie pojawi się więcej informacji: https://www.facebook.com/samorzadwoizpolsl/

Samorząd Studencki
Wydziału Organizacji i Zarządzania