11 grudnia 2017
Szkolenia z Lean Management - podsumowanie
W dniach 30 listopada oraz 7 grudnia 2017 r. odbyły się szkolenia z Lean Management, które zostały przeprowadzone przez ekspertów i praktyków z Lean Action Plan - jak ułatwić sobie pracę. Celem szkoleń jest zwiększenie wiedzy uczestników z metod i narzędzi szczupłego zarządzania. Dziękujemy za duże zainteresowanie szkoleniami.

Istnieje możliwość zorganizowania kolejnej edycji szkolenia w marcu 2018 r. Wszystkie zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o kontakt e-mailowy ze współorganizatorem szkoleń: filip.liebert@polsl.pl. Przypominamy, że szkolenia są certyfikowane, a koszt udziału wynosi 170 zł brutto za osobę. Zapraszamy!

Wiadomość utworzona: 11 grudnia 2017 20:49, autor: Tomasz Owczarek
Ostatnia modyfikacja: 11 grudnia 2017 20:50, wykonana przez: Tomasz Owczarek