8 grudnia 2017
Akcja charytatywna na rzecz Zespołu Szkół przy ośrodku Leczniczo - Rehabilitacyjnym "Pałac Kamieniec" Sp. z o.o. w Zbrosławicach
Zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej na rzecz Zespołu Szkół przy ośrodku Leczniczo - Rehabilitacyjnym "Pałac kamieniec" Sp. z o.o. w Zbrosławicach.

Robimy 100 świątecznych paczek dla 100 dzieci!

Dzieci pochodzą z biednych rodzin, więc paczuszki będą prawdopodobnie jedynym prezentem świątecznym jaki dostaną.

Bardzo ważne jest by paczki były identyczne, aby na każdej dziecięcej buzi wywołać tak samo duży uśmiech, więc prosimy o zapoznanie się z listą potrzeb: goo.gl/Lh9R2F

Więcej szczegółów w załączniku.

Komunikat zawiera załącznikiinformacje.pdf

Wiadomość utworzona: 8 grudnia 2017 17:50, autor: Tomasz Owczarek