8 grudnia 2017
X Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt.: Globalne konteksty poszanowania praw i wolności człowieka
Katedra Stosowanych Nauk Społecznych Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej ma zaszczyt zaprosić na X Międzynarodową Konferencję Naukową pt.: Globalne konteksty poszanowania praw i wolności człowieka, organizowaną pod honorowym patronatem Amnesty International Polska, Polskiego Komitetu do spraw UNESCO oraz Dziekana Wydziału Organizacji i Zarządzania. Szczegóły w załączniku.

Komunikat zawiera załącznikiplakat.pdf

Wiadomość utworzona: 8 grudnia 2017 17:40, autor: Tomasz Owczarek