25 października 2017
Pracownicy Wydziału wybrani do władz TNOiK
W poniedziałek 23 października 2017 w odbyły się wybory do władz naczelnych i Głównej Rady Naukowej Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa (TNOiK). Do władz towarzystwa zostali wybrani pracownicy naszego Wydziału:
  • Dr hab. inż. Lilla KNOP, Prof. Pol. Śl. została członkiem Zarządu Głównego,
  • Dr inż. Krzysztof PAŁUCHA został przewodniczącym Głównego Sądu Koleżeńskiego,
  • Dr hab. inż. Radosław WOLNIAK, Prof. Pol. Śl. został członkiem Głównej Komisji Rewizyjnej.

Serdecznie gratulujemy!

TNOiK jest najstarszą organizacją naukową zrzeszającą praktyków i teoretyków zarządzania i jedną z najstarszych tego typu organizacji na świecie - organizacja powstała w 1925r. Do oddziału TNOiK w Katowicach należy ponad 20 pracowników Wydziału Organizacji i Zarządzania.

Strona TNOiK

TNOiK