19 października 2017
Rekrutacja do drugiej tury projektu „Doskonalenie kluczowych kompetencji studentów Politechniki Śląskiej dla kadr biznesu”
Trwa rekrutacja do drugiej tury projektu „Doskonalenie kluczowych kompetencji studentów Politechniki Śląskiej dla kadr biznesu”. Zapraszamy studentów ostatnich czterech semestrów studiów pierwszego i drugiego stopnia do skorzystania z możliwości udziału w bezpłatnych szkoleniach realizowanych w ramach projektu.

Więcej informacji na temat projektu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie państwo na stronie: https://www.polsl.pl/Wydzialy/ROZ/roz2/Strony/kadrybiznesu.aspx
(formularz do pobrania na dole strony: aktualności – Rekrutacja do drugiej tury projektu)

Źródło finansowania:
Unia Europejska, Europejski Fundusz Społeczny, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój

Wiadomość utworzona: 19 października 2017 15:16, autor: Tomasz Owczarek
Ostatnia modyfikacja: 19 października 2017 15:17, wykonana przez: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania