13 października 2017
Centrum Zarządzania Projektami Politechniki Śląskiej zaprasza studentów i doktorantów na serię spotkań Projekt NAUKOWIEC (17-19.10.2017)
Serdecznie zapraszamy na bezpłatne 3-dniowe wydarzenia organizowane w całej Polsce w ramach Projektu NAUKOWIEC. Warsztaty, szkolenia i dyskusje, które odbędą się w ramach projektu są skierowane przede wszystkim do doktorantów i młodych naukowców.

Na Śląsku wydarzenia odbędą się w Gliwicach i Katowicach. Podczas nich będzie można porozmawiać ze stypendystami krajowych i zagranicznych programów, ekspertami i doradcami w planowaniu kariery oraz przedstawicielami świata biznesu.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Wiadomość utworzona: 13 października 2017 17:01, autor: Tomasz Owczarek
Ostatnia modyfikacja: 13 października 2017 17:02, wykonana przez: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania