28 września 2017
Rozdanie dyplomów – 20.09.2017r.
W dniu 20 września 2017 r. w Sali Rady Wydziału Organizacji i Zarządzania w Zabrzu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom naszego Wydziału, którego dokonało kolegium dziekańskie w składzie: dr hab. inż. Krzysztof Wodarski, prof. nzw. w Pol. Śl. – Dziekan Wydziału, dr hab. Izabela Jonek-Kowalska, prof. nzw. w Pol. Śl. – Prodziekan ds. Nauki, dr hab. Aleksandra Kuzior, prof. nzw. w Pol. Śl. – Prodziekan ds. Studenckich oraz dr hab. inż. Jarosław Brodny, prof. nzw. w Pol. Śl. – Prodziekan ds. Organizacji i Rozwoju.

Podczas uroczystości głos zabrali kolejno: Dziekan Wydziału, Prodziekan ds. Studenckich, Prodziekan ds. Organizacji i Rozwoju oraz przedstawiciel Oddziału Stowarzyszenia Wychowanków Pol. Śl. przy Wydziale Organizacji i Zarządzania mgr inż. Mateusz Trzeciak. Następnie dokonano aktu wręczenia dyplomów.

Zdjęcia z uroczystości do pobrania stąd.

Wiadomość utworzona: 28 września 2017 13:03, autor: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania