26 września 2017
Informacja o dotacji dla czasopism wydawanych przez Wydział
Informujemy, że Zeszyty Naukowe Politechniki Śląskiej: seria Organizacja i Zarządzanie oraz Kwartalnik Naukowy „Organizacja i Zarządzanie” wydawane przez Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej otrzymały na lata 2017-2018 dotację na finansowanie zadań z zakresu działalności upowszechniającej naukę (działalność wydawcza) w ramach umowy Nr 579/P-DUN/2017.

Zeszyty Naukowe otrzymały dotację na:
1. Wdrożenie procedur zabezpieczających oryginalność publikacji naukowych (pozyskanie numerów DOI (Digital Object Identifier)).
2. Udział zagranicznych recenzentów w ocenie publikacji.

Kwartalnik Naukowy „Organizacja i Zarządzanie” otrzymał dotację na:
2. Udział zagranicznych recenzentów w ocenie publikacji.
3. Stworzenie anglojęzycznych wersji wydawanych publikacji.

Wiadomość utworzona: 26 września 2017 17:32, autor: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania