15 listopada 2010
Zapraszamy na szkolenia!!!

Szanowni Państwo,

Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej zaprasza na szkolenia:

·        Szkolenie z zakresu „Zmiany w podatku VAT” – termin szkolenia 16.12.2010r. godz. 16.00 – 20.00, koszt 50 zł/osoba

·        Szkolenie z zakresu „Obowiązki księgowego w zakresie zapobiegania praniu brudnych pieniędzy” – termin szkolenia 2.12.2010r., godz. 16.00 – 19.00, koszt 50 zł/osoba.

Szkolenia odbędą się na Wydziale Organizacji i Zarządzania w Zabrzu przy ul. Roosevelta 26.

Zajęcia prowadzić będą przedstawiciele Izby Skarbowej, Urzędu Skarbowego oraz Politechniki Śląskiej.

Zgłoszenia proszę kierować na adres mailowy roz@polsl.pl w terminie do 22.11.2010r.

W przygotowaniu również szkolenie „Zamknięcie roku”.

Wiadomość utworzona: 15 listopada 2010 08:21, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania