30 czerwca 2017
2 miejsce pracowników Wydziału w Konkursie na Najlepszy Poster CLC2017

Pracownicy naszego Wydziału: Prof. dr hab. inż. Jan BRZÓSKA i dr inż. Sławomir OLKO, otrzymali nagrodę za 2-gie miejsce w konkursie na najlepszy poster 7. Carpathian Logistics Congress 2017 (CLC2017). Nagrodę przyznano za publikację i prezentację posterową pt. "Financing the Activities of the Regional Revitalization Operator in Silesian Voivodship".
NDyplom

Wiadomość utworzona: 30 czerwca 2017 15:20, autor: Sławomir Olko