27 czerwca 2017
Wręczenie darów dla Zwierzaków
Dzisiaj na Wydziale Organizacji i Zarządzania miało miejsce wręczenie darów dla Zwierzaków ze Schroniska w Rudzie Śląskiej od Stowarzyszenia TOZ Fauna. Projekt został przeprowadzony z inicjatywy Koła Zarządzania Projektami SOLVER w ramach konkursu Zwolnieni z Teorii. Nasza akcja charytatywna zakończyła się sukcesem, ponieważ w trzy tygodnie zebraliśmy ponad 245 kg karmy, a także: koce, gadżety i akcesoria dla Zwierząt. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaangażowanie!

Wiadomość utworzona: 27 czerwca 2017 14:39, autor: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania