23 czerwca 2017
"SCRUM w Pigułce" na Wydziale Organizacji i Zarządzania
W miniony wtorek (20.06) na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej odbyło się szkolenie "Scrum w Pigułce" organizowane przez Śląską Grupę Regionalną IPMA Polska.

Dobra zabawa oraz zdobyta wiedza towarzyszyły uczestnikom szkolenia, którzy zapoznali się z funkcjonowaniem procesu Scrum, ale również planowania projektu na Backlogu produktu oraz określania jego priorytetów. Wszystko to podczas wspaniałej zabawy klockami LEGO. Warsztat prowadził jeden z Doktorantów Wydziału mgr Mateusz Trzeciak, a uczestnikami byli zarówno project managerowie, studenci, ale także autoryzowani trenerzy Scrum, czy członkowie Lean Team.

Wiadomość utworzona: 23 czerwca 2017 13:38, autor: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania