21 czerwca 2017
2 miejsce dla Wydziału Organizacji i Zarządzania na najlepsze stoisko w kategorii szkół wyższych

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej otrzymał dyplom za zajęcie 2 miejsca w konkursie na najlepsze stanowisko w kategorii szkół wyższych XIX SZKOLNYCH PREZENTACJI Zabrzańskich Targów Edukacji.

Całemu zespołowi biorącemu udział w Zabrzańskich Targach Edukacji serdecznie gratulujemy! :)

Wiadomość utworzona: 21 czerwca 2017 09:55, autor: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania