13 czerwca 2017
Współpraca Wydziału Organizacji i Zarządzania ze SPED Partner Sp. z o. o.
We wtorek 13.06.2017 r. miało miejsce spotkanie przedstawicieli firmy SPED Partner Sp. z o. o. z władzami i studentami Wydziału Organizacji i Zarządzania, podczas którego nastąpiła uroczysta wymiana listów intencyjnych dotyczących współpracy.

Podpisane porozumienie ze SPED Partner daje nowe możliwości studentom WOiZ, którzy w ramach praktyk i staży w firmie o krajowym i międzynarodowym doświadczeniu mogą zdobyć praktyczne umiejętności i rozwinąć swoje kompetencje zdobyte podczas studiów.

W trakcie spotkania prezes SPED Partner Sp. z o. o., Pan Radosław Sowiński, przedstawił potencjał firmy i rozległe możliwości współpracy. W spotkaniu ze strony SPED Partner Sp. z o. o.  udział wziął także absolwent Wydziału Organizacji i Zarządzania, Pan Mateusz Wadowski.

Władze Wydziału reprezentował Dziekan, dr hab. inż. Krzysztof Wodarski, prof. nzw. w Pol. Śl. oraz Prodziekan ds. Studenckich – dr hab. Aleksandra Kuzior, prof. nzw. w Pol. Śl.

Wiadomość utworzona: 13 czerwca 2017 15:42, autor: Tomasz Owczarek
Ostatnia modyfikacja: 13 czerwca 2017 15:43, wykonana przez: Tomasz Owczarek