12 czerwca 2017
Kwartalnik „Organizacja i Zarządzanie” wiodącą publikacją w ramach konferencji organizowanej przez ONZ

Kwartalnik Naukowy „Organizacja i Zarządzanie” wydawany przez Wydział Organizacji i Zarzadzania Politechniki Śląskiej został wybrany wiodącą publikacją w ramach konferencji organizowanej przez Organizację Narodów Zjednoczonych (UN PRME Working Group on Anti-Corruption) wraz z Humanistic Management Network i HEC Paris pt. Behavior Risks and Anti-Corruption Mainstreaming for Respecified Executive and Management Education na Fordham University w Nowym Jorku. Gratulujemy Radzie Naukowej i Komitetowi Naukowemu Kwartalnika.

Wiadomość utworzona: 12 czerwca 2017 20:25, autor: Tomasz Owczarek
Ostatnia modyfikacja: 12 czerwca 2017 20:25, wykonana przez: Tomasz Owczarek