20 października 2010
Szkolenie - auditor wewnętrzny Zintegrowanych Systemów Zarządzania ISO 9001, ISO 14001, PN 18001

Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Jakością zaprasza wszystkich chętnych na szkolenie, w wyniku którego można otrzymać uprawnienia audytora wewnętrznego. Termin szkolenia 6-8 listopad. Koszt - 300zł kontakt - Pan Wiktor Smołka w.smolka@gmail.com Szkolenie odbędzie się na Wydziale Organizacji i Zarządzania w sali 203 w godzinach 9-17. (sale podano orientacyjnie, osoby zainteresowane proszone o kontakt do 25 października z Panem Smołką - on udzieli dokładnych informacji).

Wiadomość utworzona: 20 października 2010 19:05, autor: Radosław Wolniak
Ostatnia modyfikacja: 20 października 2010 19:38, wykonana przez: Radosław Wolniak

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania