10 czerwca 2017
Inżynier XXI wieku - program staży przemysłowych

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą udziału w Programach staży przemysłowych organizowanych we współpracy Politechniki Śląskiej z przedsiębiorstwami w ramach wzmacniania praktycznych elementów kształcenia.
Kliknij na nazwę firmy, żeby zobaczyć jej ofertę:

Program "Inżynier XXI wieku" koordynowany jest przez Biuro Karier Studenckich, które udziela zainteresowanym wszelkich informacji dotyczących realizacji Programów stażowych w przedsiębiorstwach oraz wspiera kandydatów biorących udział w procesie rekrutacyjnym, min. w przygotowaniu atrakcyjnych dokumentów aplikacyjnych.

Wiadomość utworzona: 10 czerwca 2017 08:27, autor: Tomasz Owczarek
Ostatnia modyfikacja: 10 czerwca 2017 10:27, wykonana przez: Tomasz Owczarek