8 czerwca 2017
Sukces Europejskiego Koła Logistycznygeo FENIKS

Dnia 06.06.2017 w siedzibie głównej firmy FM Logistic w Mszczonowie odbył się krajowy finał ogólnopolskiego konkursu Faster Mind Challenge - Design the Supply Chain of the future. Cztery najlepsze zespoły z różnych rejonów Polski prezentowały swoje rozwiązania przed zespołem oceniającym składającym się z dyrektorów i menedżerów firmy FM Logistic. Z dumą informujemy, że Europejskie Koło Logistyczne FENIKS działające na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w ścisłym finale reprezentowane było przez dwa zespoły. Oba zaprezentowały się wyśmienicie, zarówno ze strony jury jak i konkurencyjnych drużyn płynęło wiele słów uznania i pochwał. Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana, a główną nagrodą był sprzęt elektroniczny oraz wyjazd na finał międzynarodowy do Paryża. Nasz zespół „FENIKS” w składzie Dawid Kuster, Bartłomiej Bujak oraz Wojciech Węgrzyn zwyciężył zostawiając w tyle zespoły z Warszawy i Katowic. Drugi z naszych zespołów „Frelki”, reprezentowany przez Weronikę Malicką, Katarzynę Nowak oraz Krystiana Pawłowskiego uplasował się tuż za podium z minimalną stratą do konkurencji.

Ogromne gratulację i słowa uznania, życzymy powodzenia na wrześniowej gali w Paryżu.

Wiadomość utworzona: 8 czerwca 2017 13:32, autor: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania