5 czerwca 2017
Dzień Dziecka 2017
W dniu 3 czerwca 2017r. na Wydziale Organizacji i Zarządzania odbył się już po raz trzeci piknik rodzinny Dzień Dziecka. Impreza była organizowana wspólnie z Wydziałem Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej.

Pogoda dopisywała od samego rana. O godz. 9.00 Pani Prodziekan ds. Nauki – prof. Izabela Jonek-Kowalska dokonała uroczystego otwarcia pikniku i dzieci ruszyły bawić się z animatorami. A to był ledwie początek atrakcji. Czekały także baseniki z wodą, baseniki wypełnione piłeczkami, trampolina, malowanie buziek, zwierzątka z baloników. Odwiedziła nas także swoim radiowozem Zabrzańska Policja z psem Sznupkiem. I co by to był za Dzień Dziecka gdyby zabrakło dmuchańców? Więc u nas także stanęły trzy duże dmuchańce, na których dzieci mogły szaleć do woli. A kiedy wszyscy byli już zmęczeni można było zregenerować siły na rodzinnym grillu i spróbować pysznego ciasta jogurtowego.

Każde dziecko – a było ich w tym roku ponad 90 (!) otrzymało pamiątkowy dyplom i upominek. Mamy nadzieję, że impreza spełniła marzenia naszych dzieci.

Bardzo dziękujemy władzom obu Wydziałów za przychylność, naszym wspaniałym doktorantom i studentom za pomoc w trakcie imprezy, a wszystkim pozostałym – za wspaniałą zabawę.

Autor: Jolanta Sobota

Wiadomość utworzona: 5 czerwca 2017 14:27, autor: Tomasz Owczarek