23 maja 2017
Dziesięciolecie Forum Zarządzania
Dziś na Wydziale Organizacji i Zarządzania odbył się jubileuszowy wykład z okazji 10-lecia Forum Zarządzania. Jego Ekscelencja Ambasador Republiki Włoskiej Alessandro De Pedys wygłosił wykład  nt.: European Union sixty years on: avoiding the closing of the European mind, please?

Współpraca Wydziału Organizacji i Zarządzania oraz Miasta Zabrze w ramach Forum Zarządzania rozpoczęła się dokładnie 10 lat temu. To wtedy prof. Marian Turek – ówczesny Dziekan Wydziału oraz Małgorzata Mańka-Szulik – Prezydent miasta Zabrze zainicjowali cykliczne spotkania poświęcone zarządzaniu w różnych ujęciach i organizacjach gospodarczych. Przez kolejne lata w ramach inicjatywy podejmowano wiele interdyscyplinarnych tematów i goszczono wielu znamienitych menadżerów, dyplomatów, parlamentarzystów, naukowców i przedstawicieli mediów. W przyszłości liczymy na więcej!

Wiadomość utworzona: 23 maja 2017 20:14, autor: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania