22 maja 2017
Wizyta prof. Jerzego Buzka
Profesor Jerzy Buzek, poseł do Parlamentu Europejskiego odwiedził Wydział Organizacji i Zarządzania w sobotę 20.05 2017 r. Profesor wziął udział w dyskusji panelowej „Przyszłość zrównoważonego rozwoju – gdzie jesteśmy, dokąd zmierzamy?” zorganizowanej w ramach Międzynarodowego Kongresu Naukowego "Zrównoważony Rozwój - perspektywy na przyszłość". W dyskusji panelowej udział wzięli także: prof. Krzysztof Wodarski (PŚ), prof. Zdzisława Piątek (UJ), prof. Aleksandra Kuzior (PŚ), prof. Małgorzata Burkchard-Dziubińska (UŁ), dr Mirosław Szulczyński (UAM). Dyskusję moderował dr Henryk Kretek.

Wiadomość utworzona: 22 maja 2017 17:07, autor: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania