25 kwietnia 2017
Zielone Czeki 2017 - dyplomy uznania dla pracowników Wydziału

24 kwietnia 2017 w Katowicach odbyła się uroczystość wręczenia "Zielonych Czeków 2017" - nagród przyznawanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Katowicach. Pracownicy Naszego Wydziału: dr hab. inż. Lilla Knop oraz dr inż. Marek Krannich wraz z Prezesem Haldex S.A. Tadeuszem Koperskim otrzymali dyplomy uznania w kategorii prace badawcze za opracowanie modelu regionalnego i krajowego operatora rewitalizacji (części projektu pt. "Strategia zagospodarowania odpadów wydobywczych na lata 2017-2026" w ramach przedsięwzięcia priorytetowego Kontraktu Terytorialnego województwa śląskiego i przywracania terenów zdegradowanych do użytku społeczno-gospodarczego).
Więcej informacji na stronie WFOŚ w Katowicach.

Wiadomość utworzona: 25 kwietnia 2017 12:58, autor: Sławomir Olko
Ostatnia modyfikacja: 25 kwietnia 2017 13:07, wykonana przez: Sławomir Olko