30 stycznia 2010
Dzień z Indeksem

Dzień z Indeksem na Wydziale Organizacji i Zarządzania

W roku akademickim 2009/2010 Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej zaproponował dla uczniów szkół średnich cykl imprez pod nazwą Dzień z Indeksem. W ramach tych Dni z Indeksem organizowane są wykłady otwarte, prezentowana jest oferta edukacyjna Wydziału.

29 października odbyła się pierwsza impreza z cyklu Dzień z Indeksem. Uczniom szkół średnich zaprezentowano dwa wykłady:

·        Nowe trendy w marketingu młodzieżowym.

·       Logistyka - wyzwania dynamicznego życia i  biznesu.

Wykłady cieszyły się zainteresowaniem młodzieży. Wzięło w nich udział około 150 uczniów i ich nauczyciele.

Prodziekan zapoznał uczniów z organizacją Politechniki Śląskiej, funkcjonowaniem Wydziału Organizacji i Zarządzania, z życiem studenckim.

Uczniowie i nauczyciele otrzymali wydziałowe materiały promocyjne – ulotki, długopisy, zeszyty, plakaty, itp.

Uczniowie słuchający wykładów

Kolejne imprezy z cyklu Dzień z Indeksem odbędą się w terminach:

26 listopada – tematy wykładów:

·        Prawo i inne regulatory zachowań społecznych.

·        Jak wspierać lokalny biznes? - samorząd a przedsiębiorcy.

28 stycznia – tematy wykładów:

·        Społeczna odpowiedzialność biznesu.

·        Zarządzanie kadrami i doradztwo zawodowe.

5 lutego 2010 r. – tematy wykładów:

·        Komunikacja społeczna i public relations.

·        Znaczenie bezpieczeństwa w życiu człowieka.

Imprezy odbywają się w godzinach 10 – 13 w budynku C przy ulicy Roosvelta 28 w Zabrzu.

Chętnych uczniów i szkoły zapraszamy do rejestracji po adresem:

Zapraszamy!

Wiadomość utworzona: 20 listopada 2009 15:18, autor: Ewa Stawiarska