24 kwietnia 2017
Miasta Idei w Łaźni Łańcuszkowej w Zabrzu
Dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania prof. Krzysztof Wodarski wziął udział w panelu ekspertów zorganizowanym w ramach cyklicznej konferencji Miasta Idei. Dyskusja odbyła się w Łaźni Łańcuszkowej kopalni Królowa Luiza w Zabrzu 19.04.2017 r.

Prof. K. Wodarski zwrócił uwagę, że miasto Zabrze stało się miastem akademickim,  w którym studiuje kilka tysięcy studentów, na samym Wydziale Organizacji i Zarządzania jest ich prawie 2500. Zabrze staje się atrakcyjne nie tylko dla młodych ludzi, ale także dla naukowców, którzy uczestnicząc w konferencjach i seminariach naukowych chętnie zwiedzają poindustrialne zabytki Zabrza.

W dyskusji oprócz prof. K. Wodarskiego wzięli udział:  Małgorzata Mańka-Szulik - prezydent M. Zabrze, Bartłomiej Szewczyk, dr Adam Hajduga, Agnieszka Sikorska, Krystyna Papiernik oraz Walenty Wróbel.

Miasta Idei 2017

Wiadomość utworzona: 24 kwietnia 2017 14:55, autor: Tomasz Owczarek