6 grudnia 2016
Akcja na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt Psitulmnie
Szanowni Państwo,
Samorząd Studencki Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, przy wsparciu Dziekana Wydziału – dra hab. inż. Krzysztofa Wodarskiego, prof. nzw. w Pol.Śl. organizuje akcję charytatywną na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Zabrzu Psitulmnie.
Zachęcamy wszystkich pracowników i studentów do jej wsparcia.
W dniach 12 – 16 grudnia 2016r. Samorząd Studencki będzie prowadził zbiórkę wszystkich rzeczy, które mogą się przydać zwierzętom.
W wyznaczonych miejscach na portierniach budynków A,B i C można zostawiać karmę, koce, legowiska, ręczniki, zabawki i wszystko co pomoże zwierzętom przetrwać ten trudny okres jakim jest zima.
Wesprzyjmy naszych czworonożnych przyjaciół.

Biuro Dziekana

Wiadomość utworzona: 6 grudnia 2016 12:02, autor: Tomasz Owczarek