5 grudnia 2016
Wspólne strojenie choinki

Dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej zaprasza wszystkich pracowników oraz studentów Wydziału Organizacji i Zarządzania na wspólne strojenie świątecznej choinki, które odbędzie się w dniu 6.12.2016r. w godz. 11.15 – 11.45 na dziedzińcu Wydziału.

Towarzyszyć temu będą kolędy, a każdy kto pomoże w strojeniu choinki, otrzyma słodki świąteczny upominek.

Wiadomość utworzona: 5 grudnia 2016 19:15, autor: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania