1 grudnia 2016
Bądź konkurencyjny na rynku pracy
Trwa rekrutacja do projektu „Biuro Karier Studenckich - laboratorium kompetencji odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa”, w ramach którego eksperci rynku pracy oraz ds. przedsiębiorczości przygotują studentów do rozpoczęcia i rozwijania dopasowanej do ich predyspozycji kariery zawodowej.

W ramach projektu oferujemy:
  • Matrycę Kariery – platformę internetową służącą do samodzielnego pomiaru kompetencji
  • Spotkania z doradcą zawodowym i  Coaching Kariery – wsparcie w świadomym budowaniu Twojej ścieżki kariery, konsultację CV, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej z Twoim przyszłym pracodawcą
  • Warsztaty – w celu uzupełnienia brakujących kompetencji
  • Doradztwo ds. przedsiębiorczości  i Konkurs Mój Pomysł na Biznes – jeżeli jesteś zainteresowany własną działalnością gospodarczą

Projekt skierowany jest do studentów 6-7 semestru I stopnia i 2-3 semestru II stopnia w Politechnice Śląskiej.
Spotkania z doradcą zawodowym będą indywidualne i  dopasowane do czasu którym dysponujesz. „Laboratorium kompetencji” to pomoc w  znalezieniu pracy na miarę Twoich potrzeb, możliwości i oczekiwań.

Zostań uczestnikiem naszego projektu!

Szczegóły udzielane są osobom zainteresowanym - telefonicznie: 32 37 20 75, osobiście: Gliwice, ul. Konarskiego 20, pokój106, mailowo: kariera@polsl.pl.
Katowice, ul Krasińskiego 8, pokój 053 tel. 32 603 40 06

Wiadomość utworzona: 1 grudnia 2016 13:13, autor: Tomasz Owczarek