24 listopada 2016
Komercjalizacja technologii startupów - spotkanie informacyjne
Zapraszamy chętnych studentów do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym programu akceleracyjnego, który pomaga polskim startupom w komercjalizacji ich technologii.
Spotkanie odbędzie się 25.11.2016 roku o godzinie 11:00 w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej, ul. Stefana Banacha 7, Aula.

W spotkaniu wezmą udział MIT Enterprise Forum Poland, Bank Polski PKO, Grupa Adamed, PGNiG oraz KGHM Cuprum.

Wiadomość utworzona: 24 listopada 2016 11:51, autor: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania