28 września 2016
Jesienna Szkoła Leszka Balcerowicza
W dniach 25-27 listopada odbędzie się kolejna, XV edycja Jesiennej Szkoły Leszka Balcerowicza. Jest to wydarzenie adresowane do wszystkich studentów, tegorocznych absolwentów i doktorantów do 32. roku życia, którzy interesują się sprawami polskiej i światowej gospodarki. Głównym celem projektu jest zwiększenie wiedzy studentów na temat najważniejszych zagadnień współczesnej ekonomii, dyskusja o bieżących problemach ekonomicznych, politycznych i prawnych oraz inspiracja do zaangażowania w budowanie społeczeństwa obywatelskiego. Jesienna Szkoła Leszka Balcerowicza to dla jej uczestników możliwość spotkania się z najlepszymi w Polsce ekspertami w dziedzinie ekonomii, prawa oraz mediów, a także szansa na zdobycie cennych nagród.

Nagrodą specjalną dla jednego z uczestników będzie trzytygodniowy letni staż w prestiżowym Institute of Economic Affairs w Londynie (wraz z opłaconymi kosztami przelotu i zakwaterowania).

Wiadomość utworzona: 28 września 2016 17:53, autor: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania