25 września 2016
Międzynarodowa konferencja ICAM 2017 "Marketing for Next Generation"
W dniach 26-27 stycznia 2017 roku odbędzie się międzynarodowa konferencja International Conference on Advanced Marketing ICAM 2017 "Marketing for Next Generation" organizowana przez Department of Marketing Management, Faculty of Commerce and Management Studies, University of Kelaniya, Sri Lanka oraz International Institute of Knowledge Management (TIIKM). Jednym z akademickich partnerów konferencji jest Instytut Ekonomii i Informatyki Wydziału Organizacji i Zarządzania.

Tematyka konferencji koncentruje się na aktualnych problemach i wyzwaniach marketingu w erze globalizacji i dominującej roli technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Szczegółowe informacje (m.in. podejmowane zagadnienia, terminy oraz opłaty) znajdują się na stronie: http://marketingconference.co/

Ze względu na partnerstwo akademickie pracownikom Wydziału Organizacji i Zarządzania przysługuje 10% rabatu na opłatę za udział w konferencji.

Kliknij aby powiększyć

Wiadomość utworzona: 25 września 2016 15:15, autor: Tomasz Owczarek